logo
23/01
22/01
21/01
20/01
19/01
18/01
2 ...

В Австрії оголосили національний локдаун

22-11-2021 14:041093

В Австрії оголосили національний локдаун
Фото: slovoidilo.ua

Австрія з 22 листопада закриється на три тижні для туристів через запровадження національного локдауну, який триватиме до 13 грудня.

Про це повідомляє Avianews.com з посиланням на Національний туристичний офіс Австрії.

На такі заходи влада пішла через значне зростання нових випадків COVID-19. Хоча кордони країни залишаються відкритими, всередині Австрії для всіх людей, включаючи вакцинованих, діятиме комендантська година. Поїздки туристів неможливі, оскільки на час локдауну буде закрито готелі та культурні заклади.

Ресторанам дозволять працювати, але лише на виніс. Протягом 10 днів влада оцінить ефект від обмежень. Якщо він буде достатнім, термін локдауну можуть скоротити. Якщо людина планує відвідати родичів або друзів і може зупинитися у них, вона може в'їхати до Австрії. З України до Австрії без карантину та реєстрації можна приїхати після повної вакцинації від коронавірусу, або якщо мандрівник перехворів на COVID-19 не більше півроку тому і має довідку від лікаря з підтвердженням цього. Австрія визнає всі вакцини, які використовуються в Україні, зокрема китайську CoronaVac.

Leopolis.news