logo
16/01
15/01
14/01
13/01
12/01
2 ...

Портников про скандал із ювілеєм Єрмака: вони навіть не розуміють, що все це – бенкет під час чуми

25-11-2021 15:421755

Портников про скандал із ювілеєм Єрмака: вони навіть не розуміють, що все це – бенкет під час чуми
Фото: Віталій Портников

Політичний аналітик та журналіст Віталій Портников прокоментував скандал з відзначенням 50-річного ювілею керівника Офісу президента Андрія Єрмака.

Про це він розповів у своєму відеоблозі.

«Вони навіть не розуміють, що все це – бенкет під час чуми. Для таких людей жодної чуми ніколи не буває, доки вона не стосується їх безпосередньо. Для таких людей найголовніше – бенкет. Бенкет під час Bellingcat», – зазначив Віталій Портников.

 

«У момент гострої зовнішньої і внутрішньої кризи в країні…

У момент, коли говорять про те, що Росія збирає свої війська на кордоні з Україною, і США попереджають союзників про ймовірність нападу Росії на нашу державу…

У момент, коли оприлюднюють результати розслідування Bellingcat, і громадськість очікує від Володимира Зеленського та Андрія Єрмака пояснень з приводу того, що дійсно відбувалось навколо цієї справи і як причетні обидва керівники до зриву операції…  

Якраз у цей момент, виявляється, що нічого більш важливого за корпоратив для цих людей немає», – наголосив він.    

Як повідомляли, за інформацією «Української правди», Президент Володимир Зеленський та Офіс президента святкували день народження Андрія Єрмака на державній дачі, використовуючи гелікоптери ДСНС для доставляння людей до резиденції в Карпатах.

Натомість Єрмак запевняє, що не 4 дні і гелікоптерами гостей не доставляли.

Leopolis.news