logo
10/08
09/08
08/08
2 ...

Зеленський заявив, що Ахметов та його оточення готують державний переворот

26-11-2021 12:392971

Зеленський заявив, що Ахметов та його оточення готують державний переворот
Фото: news.liga.net

Президент Володимир Зеленський каже, що отримав інформацію про можливу підготовку державного перевороту в Україні і що в це питання готовий включитися олігарх Рінат Ахметов.

Про це глава держави заявив під час пресмарафону 26 листопада. Зеленський каже, що оточення втягує Ахметова в такий процес, в інформаційну війну, мовляв, олігарх уже включився, повідомляє «Українська правда».

При цьому президент сказав, що «не вірить у держперевороти».

«Ми отримали інформацію, що першого числа в нашій державі буде державний переворот. 1-2 грудня… Це не тільки агентурна інформація, а і звукова, де представники з України скажімо так з представниками Росії скажімо так участь Ріната Ахметова в державному перевороті в Україні. Що буде залучено мільярд доларів тощо..

Я вважаю, що це підстава, образа для Ахметова, його втягують у війну проти держави Україна. Вважаю, що він розпочав їїї, вважаю, що це буде його велика помилка, тому що не можна воювати проти свого народу та обраного ним президента. Вважаю, що це його оточення втягує його в таку війну…

Я щодо цього дуже спокійний, я вважаю, він може про це не знати. Або знати. Я запрошую Ріната Ахметова на Банкову послухати ту інформацію, якою можна поділитися. Або до відповідних органів… Хочу сказати, що я не Янукович, бігти я нікуди не буду. І не Порошенко на гибелі Небесної сотні, на бульдозер вилазити не буду… Буду в ці дні очікувати всіх, хто збирається. Буду працювати на Банковій».

Leopolis.news