logo
23/01
22/01
21/01
20/01
19/01
18/01
17/01
16/01
2 ...

РФ відправила до ОРДЛО кадрових військових – розвідка

26-11-2021 16:41788

РФ відправила до ОРДЛО кадрових військових – розвідка

На тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей прибула чергова група кадрових російських військовослужбовців для посилення розвідувально-диверсійних та саперних підрозділів.

Про це повідомляє головне управління розвідки Міністерства оборони України у Фейсбуці.

Командування ЗС Російської Федерації продовжує направляти кадрових російських офіцерів та військовослужбовців контрактної служби окремих військово-облікових спеціальностей для виконання завдань у складі з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів оперативного угруповання окупаційних військ.

Зокрема, за даними розвідки, цього тижня на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях прибула чергова група кадрових російських військовослужбовців для посилення розвідувально-диверсійних та саперних підрозділів.

У розвідці додали, що активізація розвідувально-диверсійних груп противника та мінування місцевості призводять до втрат серед особового складу окупантів. Такі випадки російський пропагандистський апарат намагається приховати і використати інформацію про факти загибелі особового складу на власних мінно-вибухових загородженнях для дискредитації Об’єднаних сил.

Leopolis.news