Росіянці, яка намагалася скористатись новим паспортом, продовжили заборону в’їзду в Україну на 10 років (ВІДЕО)

https://leopolis.news/post/53861/rosiyanci-yaka-namagalasya-skorystatys-novym-pasportom-prodovjyly-zaboronu-vzdu-v-ukranu-na-10-rokiv-video-

26/11/2021

Як інформує пресслужба ДПСУ, іноземка прилетіла в Україну рейсом з Познані. Під час проведення додаткових контрольних заходів, які застосовуються до громадян країн міграційного ризику, в тому числі РФ, з’ясувалося, що мандрівниця є порушницею українського законодавства.

Попередньо, за порушення українського законодавства прикордонники заборонили їй в’їзд в Україну на 3 роки та попередили, що якщо протягом цього часу намагатиметься потрапити на територію нашої країни, термін заборони буде збільшено до 10 років.

Однак громадянка РФ не дослухалася до попереджень, змінила паспортний документ, у якому вже не було відмітки українських прикордонників про заборону в’їзду та спробувала в’їхати в Україну знову.

Рішення охоронців кордону було однозначним – громадянка РФ «прикрасила» новий паспортний документ новим штампом заборони в’їзду в Україну терміном на 10 років.

Leopolis.news