logo
22/01
21/01
20/01
19/01
2 ...

Ахметов звинуватив Зеленського у брехні і запевнив, що не планує переворотів

26-11-2021 18:431045

Ахметов звинуватив Зеленського у брехні і запевнив, що не планує переворотів
Фото: futbik.com

Олігарх Рінат Ахметов відповів на заяви президента Володимира Зеленського про підготовку державного перевороту.

 

Його заяву поширила речниця Ахметова Анна Терехова.

«Інформація, оприлюднена Володимиром Зеленським про нібито втягування мене в якийсь держпереворот, є суцільною брехнею. Мене обурює поширення цієї брехні, незалежно від того, якими мотивами керується Президент. Моя позиція була і буде однозначною – незалежна демократична та цілісна Україна з Кримом та моїм рідним Донбасом. Мої дії це підтверджують. Як громадянин України, найбільший інвестор, платник податків і роботодавець країни і далі захищатиму вільну Україну, вільну економіку, демократію та свободу слова. І зроблю все від себе залежне, аби авторитаризму та цензури в Україні не було», – йдеться у заяві Ахметова.

Як повідомляли, під час сьогоднішнього пресмарафону президент Володимир Зеленський заявив, що має інформацію про підготовлювану за участю росіян на 1-2 грудня спробу держперевороту.

Він сказав, що за агентурними даними, представники з України з представниками Росії обговорюють участь у цьому Ріната Ахметова.

На думку президента, це операція і Ахметова втягують у війну проти України. Зеленський наголосив, що не володіє інформацією, чи сам Ахметов знає про це.

Leopolis.news