logo
16/01
15/01
2 ...

Львів'ян запрошують на stand-up Наталі Гаріпової «МАМОЧКА ПОВЕРНУЛАСЯ»

30-11-2021 16:55828

Львів'ян запрошують на stand-up Наталі Гаріпової «МАМОЧКА ПОВЕРНУЛАСЯ»

Вже у цю п'ятницю, 3 грудня, усіх львів'ян запрошують на сольник Наталі Гаріпової «МАМОЧКА ПОВЕРНУЛАСЯ» У CULT Comedy Hall!

Програма, з якою зірка «Жіночого кварталу» виступить у Львові - абсолютно нова. Вона буде присвячена вагітності, родам та вихованню дітей. Рік тому авторка занурилася у світ материнства і написала велике шоу, в якому буде ділитися свіжим досвідом нової ролі. Повідомляють організатори, Lutsyshyn Promo і Promotions.

«Мамочка повернулася» – психотерапевтичний стендап, який дасть можливість із гумором подивитися на проблемні життєві моменти!

Наталя Гаріпова – комікеса з Української ліги Клубу веселих та кмітливих, двократна переможниця шоу «Розсміши коміка», та фіналістка «Сomedy Баттл». Авторка двох концертних програм «День незалежності» та «Вам буде за себе соромно», з якими вона багато гастролювала Україною та за кордоном. Ведуча гумористичного шоу «Вечір з Наталією Гаріповою» на СТБ. У своїх виступах комікеса піднімає незручні питання про чоловіків, жінок, їхні стосунки та секс. І все це подає в незлій та смішній формі.

Квитки можна знайти тут - secure.wayforpay.com/payment/CULT20211106

Leopolis.news