logo
23/01
22/01
2 ...

Поліцейський гелікоптер доправив до Львова пацієнта з підозрою на інфаркт

30-11-2021 17:29950

Поліцейський гелікоптер доправив до Львова пацієнта з підозрою на інфаркт

Сьогодні, 30 листопада, гвинтокрил Національної поліції Airbus Helicopters Н-145 терміново доставив  77-річного пацієнта з гострим коронарним синдромом з села Вовче Самбірського району до Львівської обласної клінічної лікарні.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Крім того, лише протягом минулого тижня гвинтокрил здійснив шість рятувальних місій. Зокрема, до Львова з Турки була доставлена 4-річна дівчинка з гострим апендицитом, з Дрогобича - 26-річний чоловік  з інтоксикаційним синдромом, зі Стрия – 62-річний чоловік із забоєм мозку та легень, що перебував на апараті ШВЛ, з Мостиської – 70-річний чоловік з інфарктом міокарда, з села Завадівка – 12-річний хлопець з синдромом гострого живота, з селища Городищенське – 61-річна жінка з інфарктом міокарда та гострим порушенням мозкового кровообігу.

Нагадаємо, що аеромедична евакуація здійснюється у рамках спільного проєкту МВС  та Міністерства охорони здоров’я  України. Завдяки спільним зусиллям фахівців Центру авіаційного забезпечення Національної поліції України і Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та  медицини катастроф здійснюється оперативна аеромедична евакуація людей, травмованих у ДТП, або тих, хто перебуває у критичному стані внаслідок хвороби. 

Leopolis.news