logo
22/01
21/01
20/01
19/01
2 ...

У Киви відібрали науковий ступінь

30-11-2021 19:01971

У Киви відібрали науковий ступінь
Фото: ілюстративне

Атестаційна колегія Міністерства освіти та науки скасувала рішення про присудження Іллі Киві наукового ступеню «кандидат наук з держуправління».

Про це повідомила народна депутатка з фракції «Слуга народу», голова підкомітету з питань вищої освіти Верховної Ради Юлія Гришина у Facebook, пише УП.

«Щойно на засіданні Атестаційної колегії МОН одноголосно було ухвалено рішення про відміну рішення спецради Інституту підготовки кадрів держслужби зайнятості про присудження Іллі Киві наукового ступеня кандидата наук з держуправління», – написала Гришина.

За її словами, крім того, керівника спецради, наукового керівника та опонентів, які брали участь у захисті дисертації Кивою, позбавили права займатись відповідними видами наукової діяльності протягом двох років.

Нагадаємо, нардеп від фракції «Опозиційна платформа - За життя» Ілля Кива 26 квітня «захистив дисертацію» кандидата наук із державного управління на тему «Механізми впливу громадянського суспiльства на державне регулювання правоохоронної дiяльностi (на прикладі країн ЄС та України)».

Під час процедури захисту журналістів не пускали до приміщення невідомі молодики.

Журналісти видання Bihus Info довели, що Кива підробляв довідки для дисертації та збрехав про свою участь у вигаданих академічних конференціях.

Після розголосу Кива заявив, що його наукового керівника незаконно звільнили. Однак він пообіцяв йому посаду міністра освіти, коли очолить владу в країні.

Leopolis.news