logo
23/01
22/01
2 ...

Видавництво «Апріорі» презентувало новинки для наймолодших читачів

30-11-2021 21:21877

Видавництво «Апріорі» презентувало новинки для наймолодших читачів

Львівське видавництво «Апріорі» презентувало дві дитячі новинки – книги «Бджоляр Йожко» та «Франтішек із компосту».

«Як історія дощового черв’яка може допомогти знайти себе та наповнити життя сенсом, а бджолярський «стартап» – сприяти порятунку від самотності?

На такі серйозні теми пише й малює для дітей словацька авторка Сімона Чехова. Її «Бджоляр Йожко» та «Франтішек із компосту» вийшли в «Апріорі» в перекладі Лідії Ходи», – повідомили у видавництві.  

Лаконічні моносюжетні історії в супроводі пастельно-ніжних, наче тепле світло лампи, ілюстрацій зі сторінки на сторінку ведуть нас за героями в затишний світ. Світ, у якому все добре закінчується і де є привід для міркувань та осяянь.

Ось Франтішек – дощовий черв’ячок. Він веселий, але все-таки одна річ його непокоїть. Усі його друзі справні та мають до чогось хист, лише він досі не знає, що його тішить. Франтішек почувається непотрібним.

А от Йожко – майбутній бджоляр. Йожко часто сідає на пагорбі за рідною хатинкою і уявляє, як поскладає до своєї торбинки кілька речей і вирушить шукати краще та потішніше місце для життя. Проте одного ранку за хатинкою на нього чекало диво дивне.

Шлях, що їх проходять герої цих історій, – чудова нагода поговорити з дітьми на важливі теми. Ще один привід для бесід – ґрунтовні пізнавальні додатки про нюанси бджолярської справи та правила компостування.

«Бджоляр Йожко» та «Франтішек із компосту» пробуджують зацікавлення до світу довкола, а також інтерес до людських почуттів та емоцій. Це книжки для допитливих дітей та зацікавлених у їхньому розвитку батьків.

Leopolis.news