20/03
2 ...

«Львів» U-19 зазнав поразки від однолітків з «Шахтаря»

02-12-2021 19:037053

У четвер, 2-го грудня, відбувся поєдинок між юнацькими складами ФК «Шахтар» та ФК «Львів». В рамках 17-го туру чемпіонату України U-19 сезону 2021/2022 «синьо-золоті леви» зазнали розгромної поразки на виїзді.

Про це повідомляють у пресслужбі львівського клубу.

Від перших хвилин «Шахтар» взяв м’яч під контроль, але до небезпечних моментів справа не доходила. «Гірники» комбінували в позиційних атаках, а гості зосередились на контргрі. На 24-й хвилині перевага господарів таки матеріалізувалася в гол. Захисник львів’ян втратив м’яч під пресингом активного Гончарука, Даниїл, увійшовши до штрафного, цілив у дальній кут, але влучив в Ольхового, а на добиванні першим виявився Крістіан Бако. Перший небезпечний момент «Львів» організував під завісу тайму. Максим Мудрий наважився на удар з 35 метрів, проте Тимур Пузанков у стрибку ліквідував загрозу.

По перерві малюнок гри не змінився. Спершу Максим Задорожний ударом в ствір воріт потурбував володіння Тимура Пузанкова. Згодом свою команду рятував вже голкіпер «Львова» від потужного удару Дмитра Капінуса. На 83-й хвилині Гончарук, опинившись на фланзі, віддав точно на хід неприкритому Назарію Гаврилюку, який відправив м’яч у ворота «Львова», 2-0. Вже в компенсований час підопічні Оскара Ратулутри забили ще двічі: Владислав Погорілий скористався елегантним пасом Глущенка, а буквально в наступній атаці й сам Глущенко поставив фінальну крапку.

В підсумку, «Львів» зазнав поразки від «Шахтаря» з рахунком 0-4. Наступний тур «городяни» зіграють вдома проти полтавської «Ворскли» 10-го грудня.