logo
15/08
14/08
13/08
12/08
2 ...

ДБР викрило на шахрайстві екснардепа від БПП Андрія Немировського

13-01-2022 18:38831

ДБР викрило на шахрайстві екснардепа від БПП Андрія Немировського
Фото: ДБР

Працівники Державного бюро розслідувань викрили народного депутата України VIII скликання, члена депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка», який обманом заволодів 17 тис. доларів США.  Нині він обіймає посаду позаштатного радника голови Держекоінспекції.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

За попередньою інформацією, екснардеп пообіцяв допомогти громадянину, який діяв в інтересах аграрного підприємства. Він гарантував, що за 17 тис. доларів «вирішить питання» щодо отримання позитивного висновку оцінки впливу на довкілля Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Під час першої контрольованої передачі колишній народний депутат отримав від потерпілого 2 тис. доларів США.

А 13 січня 2022 року радника затримали слідчі ДБР під час отримання другої частини коштів – 15 тис. доларів США.

Попередня кваліфікація: шахрайство, вчинене у великих розмірах (ч. 3 ст. 190 КК України).

Наразі проводяться обшуки за місцем роботи та мешкання фігуранта, а також у приміщенні суб’єкта господарської діяльності, що надає послуги з оформлення та подачі документів для отримання висновків оцінки впливу на довкілля.

Також перевіряється причетність до вказаного злочину службових осіб Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів та Державної екологічної інспекції.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора, оперативний супровід – Головне оперативне управління ДБР та ДСР Нацполіції.

За інформацією «Української правди», мова йде про Андрія Немировського.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news