logo
10/08
09/08
08/08
2 ...

Внаслідок хакерської атаки на урядові сайти витоку персональних даних не відбулося – Держспецзв'язку

14-01-2022 10:181433

Внаслідок хакерської атаки на урядові сайти витоку персональних даних не відбулося – Держспецзв'язку

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України запевняє, що внаслідок хакерської атаки на урядові сайти витоку персональних даних не було.

«У ніч із 13 на 14 січня було здійснено хакерську атаку на низку урядових сайтів, зокрема МЗС, МОН та інші. На головній сторінці цих сайтів було розміщене повідомлення провокаційного характеру. Контенту сайтів при цьому змінено не було, і витоку персональних даних не відбулося», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, з метою недопущення поширення атаки на інші ресурси та локалізації технічної проблеми тимчасово призупинено роботу низки інших урядових сайтів.

Зараз Держспецзв'язку спільно зі Службою безпеки України та Кіберполіцією збирає цифрові докази та займається розслідуванням інциденту.

«Більшу частину постраждалих державних ресурсів уже відновлено, інші будуть доступні найближчим часом. Також повідомляємо, що мобільний застосунок Дія працює в штатному режимі», – інформують у Держспецзв'язку.

 

Як повідомляли, у зв’язку з глобальною хакерською атакою у ніч з 13 на 14 січня перестали працювати сайти таких держорганів: МЗС, Кабінету міністрів, ДСНС, Мінагрополітики, Міносвіти, Мінспорту, Міненерго. Не працював також сайт «Дія», однак застосунок «Дія» функціонував.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news