logo
23/01
22/01
2 ...

Блогер Заліско заплатить штраф за скандальну «голодну тусу» у Львові

14-01-2022 18:59363

Блогер Заліско заплатить штраф за скандальну «голодну тусу» у Львові
Фото: INSTAGRAM-ПРОФІЛЬ ЗАЛІСКА

Скандального чернівецького блогера Олександра Заліска, який у день вшанування пам’яті жертв Голодомору, влаштував у Львові так звану «голодну тусу», оштрафували на 17 тис. грн за порушення карантину.

Про це пише ZAXID.NET із посиланням на інформацію судді Галицького райсуду Олег Юрків, який і розглядав цю справу.

Сам блогер не з'явився на судове засідання, замість нього прийшов адвокат, який заявив, що обвинувачений визнає свою вину.

«Засідання суду відбулось 13 січня. Обвинуваченого Олександра Засліка не було під час розгляду справи. Натомість його адвокат заявив, що обвинувачений визнає свою вину і погоджується на мінімальне покарання. За порушення карантину йому призначено покарання у вигляді 17 тис. грн штрафу», – розповів суддя Галицького райсуду Олег Юрків.

Нагадаємо, що 27 листопада блогер-мільйонник із Чернівців Олександр Заліско організував гучний день народження у Будинку вчених у Львові з відвертими конкурсами. Ведучим заходу був Володимир Остапчук, який опублікував сторіс в Instagram за підписом «Голодна блогерська туса».

Історія моментально набула розголосу, а роботу самого Будинку вчених призупинили. В результаті організатор вечірки Заліско публічно вибачився за інцидент – за два дні він втратив усі джерела прибутку.

Також за кілька днів у  львівській ратуші помер директор Будинку вчених.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news