logo
20/05
19/05
18/05
17/05
16/05
13/05
2 ...

Якщо буде потреба, поїдемо зустрічати Порошенка на Банкову – Турчинов

16-01-2022 19:40562

Якщо буде потреба, поїдемо зустрічати Порошенка на Банкову – Турчинов
Фото: УП

Екссекретар РНБО, керівник центрального штабу «Європейської солідарності» Олександр Турчинов закликав правоохоронців не порушувати закон під час завтрашнього прибуття до Києва п’ятого президента України Петра Порошенка.

 

Про це повідомляють на його сайті.

«Завтра в Україну, як і обіцяв, повертається лідер «Європейської Солідарності», п’ятий президент України Петро Порошенко. Він прилетить о дев‘ятій годині до аеропорту «Жуляни», де його будуть зустрічати тисячі патріотів, щоб підтримати лідера української опозиції та висловити свій протест проти свавілля корумпованої влади, політичних репресій та руйнації економіки і безпеки країни», – зазначив Турчинов.  

«Хочу попередити владу, що у випадку їх спроби за російсько-білоруською калькою посадити рейсовий літак в іншому місці, всі небайдужі українці поїдуть зустрічати Порошенко з «Жулян» на Банкову.  

Звертаюся також до всіх представників силових структур, поводьтеся гідно і не порушуйте закон за вказівкою тих, хто вас зневажає, зраджує та не здатний навіть забезпечити гідне існування вам та вашим родинам», – додав він.  

Як повідомляли, Порошенко припускає, що його літак можуть посадити в іншому аеропорту, а не в Жулянах

Leopolis.news