logo
27/05
26/05
25/05
24/05
2 ...

У міській дитячій лікарні на Орлика розгорнули ковідне відділення

20-01-2022 17:34470

У міській дитячій лікарні на Орлика розгорнули ковідне відділення
Фото: пресслужба ЛМР

Відучора, 19 січня, міська дитяча клінічна лікарня Першого територіального медичного об’єднання міста Львова почала приймати діток, хворих на коронавірус.

 

Наразі там розгорнули 30 ліжок із доступом до кисню, однак за необхідності їх збільшать до 100, інформує пресслужба ЛМР. 

До цього часу дітей з коронавірусом приймала лише обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит». А міська дитяча лікарня була резервною. Відтак, зважаючи на стрімке збільшення захворілих, зокрема дітей, довелось розгорнути ковідне відділення в міській дитячій лікарні. 

«Найкритичніша ситуація є з дітьми: якщо проаналізувати від 15 січня і до сьогодні, то відсоток заповненості «Охматдиту» зріс від 35% до, фактично, 70%. Тому від вчорашнього дня дітей з ковідом приймає дитяча лікарня на Орлика Першого медичного об’єднання. Ми ще під час попередніх хвиль анонсували, що якщо буде дуже великий спалах серед дітей, то ця лікарня прийматиме хворих», – зазначив Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова. 

«На жаль, резерви інших лікарень, які лікують ковідних хворих, вичерпується, хворих діток з кожним днем стає все більше, і наявних ресурсів для міста і області стає замало. Тому ми теж долучились до лікування діток з ковідом. Наразі в нас розгорнуто 30 ліжок, за потреби, зможемо збільшити до 100», – додав директор дитячої лікарні Першого територіального медичного об’єднання Іван Міськів. 

Ковідне відділення розгорнули на базі діагностично-ізоляційного відділення лікарні. Станом на зараз на лікуванні перебуває троє дітей у стані середньої важкості. Ще 18 дітей госпіталізували сюди з підозрою на коронавірус. 

«Відділення є адаптованим: це повна ізоляція, в нас достатньо кисневих точок. Ми створили відповідні бригади медичних працівників, куди входять і анестезіологи. Ліжка обладнані всім необхідним», – зауважила завідувачка Другого педіатричного відділення лікарні Ірина Бережна.

Як повідомляли, міський штаб з протидії Covid напрацював низку рішень щодо подальшого життя міста в умовах карантину.

у Львівській області вирішили перевести учнів 5-11 класів на дистанційне навчання.

За добу, 19 січня, на Львівщині виявили 1 440 нових випадків коронавірусу.

Як повідомляли, міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко заявив, що в Україні розпочався черговий спалах коронавірусу з епіцентром в західному регіоні. 

Наразі у «помаранчевій» зоні перебувають 7 областей України: Житомирська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Сумська, Тернопільська та Чернівецька області. 

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news