logo
28/05
27/05
26/05
25/05
24/05
2 ...

Для «Чорнобильської лікарні» благодійники придбали сучасні діалізні машини

21-01-2022 14:40636

Для «Чорнобильської лікарні» благодійники придбали сучасні  діалізні машини
Фото: Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру

Нові сучасні діалізні машини запрацювали у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

Тепер у Центрі зможуть рятувати дітей вдвічі більше. Машини подаровані благодійниками із «Ротарі Клуб Львів Інтернешнл». 

Про це повідомили у пресслужбі медзакладу.

 «Усі діти Львівської області та західного регіону України з нирковою недостатністю отримують лікування у нашому центрі. Термін експлуатації машин для проведення процедур гемодіалізу, які були до того в нашому центрі вичерпався. А оскільки ми єдине і найбільше у Західній Україні відділення, де спеціалісти проводять нирково замісну терапію шляхом гемо- та перитонеального діалізу для дітей, ми звернулись за допомогою в оновлені машини до благодійників, і Ротарі Клуб відгукнувся. За допомогою цих нових машин ми забезпечимо лікування усіх пацієнтів дитячого віку Західного регіону України із гострим ушкодженням нирок, хронічною хворобою нирок, інтоксикацію важкими металами та отруйними речовинами. Цьому сприяє матеріально технічна база, подарована нашими партнерами та благодійниками. Тепер ми збільшуємо кількість пацієнтів яких ми можемо лікувати у Західному регіоні» - розповів Роман Андруневич, лікар нефролог дитячий ЗУСДМЦ. 

Як розповіли у спільноті РОТАРІ, найбільшими донорами цього проєкту є сім'я Хартволл (Hartwall), які пожертвували 26000 доларів США, а також 16000 доларів надійшло від Ротарі клубу Viborg-Asmild з Данії, решта коштів отримано шляхом благодійних внесків ротарійської громади. Загальний бюджет проєкту -  76838 доларів.  Усі апарати гемодіалізні Dialog+ , виробництва B.Braun Avitum AG, Німеччина. 

Проєкт реалізований РОТАРІ КЛУБ ЛЬВІВ ІНТЕРНЕШНЛ,  президентом якого 2021-2022 роках є James Frederick Joeriman. 

Тепер у ЗУСДМЦ є 6 діалізних машин, 4 машини куплені РОТАРІ КЛУБ ЛЬВІВ ІНТЕРНЕШНЛ, 2 машини закуплені за кошти Львівської обласної ради. Нові машини є відкритого типу системи, що дозволяє купувати розхідні матеріали до них у виробника, у кого нижча ціна і при цьому висока якість, і у цьому велика перевага. ЗУСДМЦ готовий приймати усіх діток, адже можемо надати фахову, якісну та безпечну допомогу при ниркових хворобах.  

Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news