logo
28/05
27/05
26/05
25/05
24/05
2 ...

У Львові зростає кількість хворих на COVID-19 дітей

21-01-2022 13:56432

У Львові зростає кількість хворих на COVID-19 дітей
Фото: зі сторінки у Facebook

У новостворене ковідне відділення Першого територіального медичного об’єднання міста Львова станом на 21 січня госпіталізовано 19 діток із підтвердженим COVID-19 та 7 з підозрою на нього.

Про це повідомляє Перше територіальне медичне об’єднання міста Львова.

Міська дитяча клінічна лікарня Першого територіального медичного об’єднання міста Львова почала приймати діток, хворих на коронавірус, 19 січня. За два дні роботи новоствореного дитячого ковідного відділення тут госпіталізували 26 дітей.

«Наразі в нашому відділенні шість діток до року. Найменшому пацієнту лише сім місяців. Найстаршому 14 років. Усі у стані середньої важкості», – повідомили у медзакладі.

Наразі тут розгорнуто 30 ліжкомісць, але за потреби їх кількість збільшать.

«У Дитячій лікарні Першого територіального медичного об'єднання Львова уже розгорнуто 30 ліжкомість. За потреби їх кількість збільшимо до 100!

Це вимушений крок. Із загальної кількості хворих на COVID-19 понад 10% – діти. Тільки за останню добу в Україні зафіксовано 2 464 нових випадків», – йдеться у повідомленні.

Як напередодні зауважив директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис, нова хвиля поширення коронавірусу небезпечна тим, що спричинила збільшення кількості захворювань саме серед дітей. Якщо раніше показник був в межах 5%, то зараз він зріс удвічі – 10% від загалу.

Тож медики наголошують, якщо у вашої дитини лихоманка, кашель, ускладнене дихання, відмова від грудей немовлят до 6 місяців, одразу звертайтеся до свого сімейного лікаря та дотримуйтеся його рекомендацій.

 

Нагадаємо, Львівщина опинилась серед лідерів за кількістю нових випадків Covid-19.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news