logo
22/05
20/05
19/05
18/05
17/05
16/05
2 ...

Коронавірус у Львові: директори шкіл самостійно прийматимуть рішення про дистанційне навчання учнів молодших класів

24-01-2022 17:56517

Коронавірус у Львові: директори шкіл самостійно прийматимуть рішення про дистанційне навчання учнів молодших класів
Фото: Умовне, автор: Роман Балук

Сьогодні, 24 січня, в онлайн-режимі відбулося засідання міського штабу з протидії поширення коронавірусу, на якому прийняли чимало рекомендаційних рішень. Одне з них стосувалось шкіл та навчання учнів 1-4 класів.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Ми щодня моніторимо ситуацію з поширенням коронавірусу, сьогодні переглянули оновлені дані. Станом на зараз близько 10% працівників житлово-комунальної сфери перебувають в стані хвороби. Йдеться про водіїв громадського транспорту, двірників тощо. Також спостерігається зростання захворюваності серед працівників культури. Дуже велика кількість хворих дітей: станом на сьогодні близько 12 тисяч учнів 1-4 класів відсутні в школі.

Відтак ми рекомендуємо керівникам закладів освіти самостійно приймати рішення про перехід на дистанційне навчання учнів молодших класів (учні 5-11 класів відсьогодні вже навчаються дистанційно), виходячи з аналізу ситуації, що є актуальною в кожній окремій школі», – наголосила Наталія Алєксєєва, керуюча справами виконавчого комітету Львівської міської ради, членкиня штабу з протидії поширення коронавірусу.

Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news