logo
20/05
19/05
2 ...

Сміттєві махінації у Львові: справи щодо 5 осіб скерували до суду

24-01-2022 17:34595

Сміттєві махінації у Львові: справи щодо 5 осіб скерували до суду
Фото: Львівська обласна прокуратура

Прокурори Львівської обласної прокуратури скерували до суду 2 обвинувальні акти стосовно 5 осіб у складі 2 організованих груп за фактами заволодіння бюджетними коштами під час вивезення сміття зі Львова, використання завідомо підроблених документів та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 358, ч. 1 ст. 366 КК України).

Як інформує відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури, розслідуванням встановлено, що службові особи двох приватних підприємств, які мали укладені договори з Львівською міськрадою на утилізацію відходів, разом з підприємцями-субпідрядниками, що фактично займалися вивезенням твердих побутових відходів, завищили витрати на вивезення сміття з м. Львова.

Зокрема, до уповноважених структурних підрозділів Львівської міськради як замовника подавалися підроблені офіційні документи для оплати, в яких були вказані більші відстані перевезення та пробіг транспортних засобів. Натомість, сміття за готівку вивозили у нічний час за межі міста, у тому числі й в інші області, та викидали на несанкціонованих сміттєзвалищах, а різницю між задокументованими та фактично витраченими коштами розділяли між собою.

Загалом впродовж січня-травня 2020 року останні незаконно заволоділи бюджетними коштами в сумі майже 2 млн грн.

У ході досудового розслідування на все майно підозрюваних (земельні ділянки, квартири, автомобілі) накладено арешт на загальну суму 2,5 млн грн.

Також читайте: Як у Львівському окружному адмінсуді маніпуляції на користь Садового проводять

Leopolis.news