logo
28/05
27/05
26/05
25/05
24/05
23/05
2 ...

У НАТО обіцяють і далі допомагати Україні посилювати кібербезпеку

25-01-2022 21:41419

У НАТО обіцяють і далі допомагати Україні посилювати кібербезпеку
Фото: nato.int

Північноатлантичний альянс, який вже тривалий час надає допомогу Україні у зміцненні її спроможностей з кібернетичної безпеки, продовжить цю роботу на фоні зростання загроз з боку Російської Федерації.

Про це заявив заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане під час віртуального виступу на кібернетичному форумі Cybersec Global 2022 у Брюсселі, повідомляється на сайті НАТО.

«Говорячи про напругу між Росією і Україною під час ключової промови, заступник генерального секретаря підкреслив, що НАТО роками працювало з Україною для підвищення її кібернетичної безпеки, і буде продовжувати це робити, не знижуючи темпів. Він заявив, що використання гібридних атак проти України, включаючи кібернетичні атаки та дезінформацію, а також концентрація озброєнь на її кордонах, лише підкреслює важливу роль розвинутих технологій у сучасній війні», – йдеться у повідомленні.

Джоане зазначив, що Китай і Росія вкладають великі інвестиції та розробляють нові технології, не враховуючи при цьому прав людини або положень міжнародного законодавства, та при цьому кидають агресивний виклик технологічним спроможностям Альянсу.

За його словами, метою НАТО є збереження ролі лідера у розробці та застосуванні новітніх технологій, у тому числі – у сферах штучного інтелекту, автономних систем, біотехнології, опрацювання великих баз даних, гіперзвукових засобів, квантових комп’ютерних систем та космосу.

Як відомо, під час Брюссельського саміту у червні 2021 року союзники по Альянсу погодили основи нової політики НАТО у сфері кібернетичної оборони, посилення стійкості критичної інфраструктури та мереж постачання.

Leopolis.news