logo
27/05
26/05
25/05
24/05
2 ...

У Львові понад 6 тисяч містян вакцинувались бустерною дозою від COVID-19

26-01-2022 14:39519

У Львові понад 6 тисяч містян вакцинувались бустерною дозою від COVID-19
Фото: Умовне, автор: Роман Балук

Станом на сьогодні третю дозу вакцини вже отримали 6362 львів’ян.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Впродовж останніх тижнів маємо значне збільшення динаміки захворюваності, особливо шириться штам коронавірусу «Омікрон». Не варто забувати, що лише вакцинація може захистити від важкого перебігу хвороби. У нас є в наявності вакцини у достатній кількості, тому є можливість проводити вакцинацію бустерною дозою. Людям, які отримали дві дози вакцини більше ніж 6-9 місяців тому, варто пройти ревакцинацію. Отримати бустерну дозу ми особливо закликаємо тих осіб, яким більше 60 років, або які мають хронічні захворювання, онкологію, ослаблену імунну систему, адже саме ці категорії осіб переносять хворобу найважче.

ВООЗ рекомендує для третього щеплення вакцини Moderna та Pfizer. Є розроблені різноманітні схеми-рекомендації, коли та чим ревакцинуватись. З цими схемами можна ознайомитись на сайті Міністерства охорони здоров’я України», - наголосили в управлінні охорони здоров’я Львівської міської ради.

Нагадаємо, у Львові продовжують діяти 10 тимчасових та 6 стаціонарних пунктів вакцинації, тому охочі можуть отримати щеплення в будь-який зручний для них день. Актуальна інформація про роботу пунктів вакцинації у Львові – тут.

Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news