logo
08/12
07/12
06/12
2 ...

Затримали строковика, який розстріляв нацгвардійців у Дніпрі (ФОТО)

27-01-2022 10:481145

Затримали строковика, який розстріляв нацгвардійців у Дніпрі (ФОТО)
Фото: зі сторінки у Facebook

Правоохоронці затримали солдата строкової служби Артема Рябчука, який у ніч на 27 січня у Дніпрі розстріляв нацгвардійців.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

«Артем Рябчук був затриманий співробітниками поліції  в Дніпропетровській області. Він буде нести найсуворішу відповідальність, передбачену Законом», – повідомив Монастирський.

Нагадаємо, у ніч на 27 січня, о 03:40, на території Південного машинобудівного заводу «Южмаш» військовослужбовець Національної гвардії України, солдат строкової служби Рябчук Артемій Юрійович 2001 р.н., під час видачі зброї з невстановлених причин розстріляв з автомата Калашникова караул військовослужбовців НГУ, після чого зі зброєю втік.

П’ятеро осіб загинули на місці, ще п’ятеро отримали поранення. 

Як повідомляє Департамент комунікації МВС, для затримання злочинця у місті було введено поліцейську операцію «Сирена». По тривозі піднятий особовий склад підрозділів Національної поліції та Національної Гвардії. У ході оперативно-слідчих дій вбивцю затримано.

Міський голова Дніпра Борис Філатов повідомив, що затримали солдата у передмісті Дніпра Підгородне.

Також глава МВС заявив, що буде створена комісія з вивчення обставин, які могли призвести до таких дій 21-річного військовослужбовця.

«За моїм наказом буде створена комісія по виченню обставин, які могли привести до таких дій 21-річного військовослужбовця, якого призвали для того, щоб навчити як боронити країну і дбати про безпеку, а не для того, щоб він розстрілював своїх колег.

Також будуть вивчатися обставини проходження Артемом Рябчуком військово медичної комісії, його психічний стан на момент видачі допуску до зброї.

Після вивчення умов та обставин що призвели до трагедії будуть зроблені висновки. В тому числі кадрові», – заявив Монастирський.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news