logo
28/05
27/05
26/05
25/05
24/05
23/05
2 ...

Сейм Польщі просить НАТО та ЄС підтримати Україну та жорстко відреагувати на агресію РФ

27-01-2022 18:00547

Сейм Польщі просить НАТО та ЄС підтримати Україну та жорстко відреагувати на агресію РФ
Фото: sejm.gov.pl

Сейм Республіки Польща звернувся до урядів країн НАТО та Європейського Союзу з проханням підтримати Україну в умовах війни та жорстко відреагувати на агресію з боку Росії.

 

 Як інформують на сайті Сейму, у резолюції також наголошують на суверенітеті та незалежності України.

«Сейм Республіки Польща із занепокоєнням спостерігає за діями Російської Федерації, спрямованими проти України. Ця діяльність несе серйозний ризик спричинити збройний конфлікт та дестабілізувати Європу, що суперечить інтересам Республіки Польща», – написали депутати.

«Звертаємося до урядів країн НАТО та Європейського Союзу з проханням надати всебічну підтримку Україні, яка опинилася перед війною, а також тверду відповідь держав-членів Європейського Союзу та Організації Північноатлантичного пакту на агресією Російської Федерації», – йдеться у документі.

«Одним із вимірів нинішньої кризи є енергетичний тиск Російської Федерації, спрямований проти країн Європейського Союзу та пов’язаних з ним. Ми проти запуску газопроводу «Північний потік-2», який порушує європейську єдність перед обличчям агресивних дій Російської Федерації», – заявили в Палаті.

Сейм засудив російську політику, яка «порушує міжнародне право та руйнує порядок і мир у Європі».

«Маючи досвід з історією 20-го століття, ми вважаємо своїм обов’язком – як держави-члена Організації Північноатлантичного договору та Європейського Союзу – закликати наших союзників і партнерів до спільних дій, щоб запобігти загрозі збройного конфлікту. в Європі», – відзначають польські парламентарі.

Сейм також закликав парламенти країн-членів НАТО та ЄС вжити всіх ініціатив, спрямованих на підтримку України.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news