Львів'ян закликають вакцинувати дітей віком 12-17 років від коронавірусу

https://leopolis.news/post/57444/lvivyan-zaklykayut-vakcynuvaty-ditey-vikom-12-17-rokiv-vid-koronavirusu

28/01/2022

На цьому вкотре наголошують медичні працівники. І нагадують, що у Львові від коронавірусу вакцинують усіх охочих дітей, віком 12-17 років, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Як повідомили в Центрі здоров’я та медичної статистики м. Львова, щеплення від коронавірусу вже отримали понад 2,7 тисяч дітей. Зокрема: першу дозу отримали 2752 дитини, дві дози – 2388 дітей.

Із липня в Україні від коронавірусу вакцинували дітей пріоритетних груп – тобто тих, які мають супутні важкі недуги, а також тих, які виїжджають за кордон на навчання чи міжнародні спортивні змагання, або ж виїжджають із сім’ями на постійне проживання. А вже із кінця жовтня розпочали вакцинувати всіх охочих дітей. Про це нагадують в управлінні охорони здоров’я міста. Всі діти, які вже отримали щеплення у Львові, не мали жодних незвичних реакцій на вакцину.

Лікарі наголошують: перед вакцинацією дитина має пройти огляд у свого сімейного лікаря. Діти можуть вакцинуватись лише в супроводі батьків або опікунів, які підписують інформовану згоду.

Вакцина, якою дозволено вакцинувати дітей, це Comirnaty від Pfizer/BioNTech, оскільки доведена її безпека та ефективність. Дозування для дітей – таке ж саме, як і для дорослих – 0,3 мл, інтервал – також: 21-28 діб. Вакцинуватись можна у будь-якому пункті вакцинації. Про всі деталі вакцинації варто запитувати у своїх сімейних лікарів.

До слова, у Львові щоденно діють пункти вакцинації, тож усі охочі можуть отримати щеплення у будь-який зручний для них день.

Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news