logo
27/05
26/05
25/05
24/05
2 ...

Ексвійськкомати перетворять на зручні рекрутингові центри – Резніков

28-01-2022 17:11479

Ексвійськкомати перетворять на зручні рекрутингові центри – Резніков

Міністр оборони України Олексій Резніков, як мають працювати реформовані військкомати.

Про це міністр сказав під час доповіді на годині запитань до уряду.

«Ми розпочали трансформацію Міноборони за напрямками, які я назвав під час призначення на посаду, а також продовжуємо реформу сектору оборони. Зокрема, один з блоків – це цифрова трансформація, яка стосується і управлінських процесів і застосування військ на полі бою. Ми вже зробили низку кроків, щоб у нашої армії невдовзі з’явилися автоматизовані системи управління військами усіх рівнів – від стратегічного до тактичного», – наголосив Міністр оборони.

Очільник оборонного відомства додав, що Міністерством вже готується пакет рішень, щоб перетворити колишні військкомати на аналоги ЦНАПів.

«Пілотний проєкт такого «Мілітарі ЦНАПу» ми вже відпрацьовуємо на прикладі одного з центрів комплектування у місті Києві. За нашим задумом, екс-військкомати мають перетворитися на зручні рекрутингові центри. Зокрема, для потреб ТрО. Для цього спільно з Мінцифрою ми вже підготували проєкт, який поєднає центр комплектування і цивільний ЦНАП», – зазначив Олексій Резніков.

Також під час виступу він повідомив, що йде робота над розробкою проекту закону про Сили Кібероборони – це новий напрям, який збільшить спроможності України.

«Загалом ми плануємо комплекс заходів, щоб зробити службу у ЗСУ привабливою і конкурентною. Перейти від контрактної армії до професійної», – підсумував міністр.

Leopolis.news