logo
04/07
01/07
30/06
24/06
21/06
16/06
15/06
13/06
07/06
03/06
31/05
27/05
26/05
2 ...

Мальовнича природа, користь для здоров'я та незабутні враження: де покататися на конях поблизу Львова

04-02-2022 19:001261

Мальовнича природа, користь для здоров'я та незабутні враження: де покататися на конях поблизу Львова
Фото: bodo.ua

Взимку можна кататись на лижах, ковзанах, тюбах, санчатах, запряжених собаками, а ще на конях. Для любителів кінного туризму та активного відпочинку пропонують кінні прогулянки лісом, терапевтичну верхову їзду, незабутні враження, фізичне та емоційне оздоровлення.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

«У всі часи люди інстинктивно тягнулися до коней, що пояснюється наявністю у них дуже сильного біополя. Багато народів незалежно прийшли до розуміння внутрішнього енергетичного ресурсу цієї тварини. Помічено, що варто всього лише погладити коня, і зникає втома, припиняється головний біль. Верхова їзда всебічно розвиває людину, робить її сміливою, спритною, витривалою, рішучою і винахідливою. Недарма кажуть, що кінь, перш за все, лікує душу. Адже саме на здоров’ї душі базується і все інше, – розповідає Оксана Гентош, співвласниця ранчо «Гута Щирецька».

Вона також поділилася чим корисні кінні прогулянки для дітей та дорослих.

«Науково доведено, що діти, які займаються кінним спортом виростають психологічно врівноваженими, спокійними і відкритими у спілкуванні. Про користь верхової їзди знали ще в далекій давнині. Відомий лікар Антіла стверджував, що верхова їзда зміцнює весь організм. Цельсій рекомендував лікувати верховою їздою захворювання шлунково-кишкового тракту. Лікарі наступних поколінь встановили, що прогулянки в сідлі роблять позитивний вплив на травні функції людини, на органи кровообігу, нервову, дихальну і ендокринні системи. Сучасні вчені вважають, що кінні прогулянки - чудовий емоційний сплеск, розрядка від стресів. У медицині існує навіть лікування кіньми – іпотерапія», - додала Оксана Гентош. 

Більше інформації за телефонами: 067 993 32 50 або 097 052 78 65.

Олександра Хандогіна, спеціальний педагог, психолог, заступник голови ГО «Федерація ветеранського та адаптивного кінного спорту України» може годинами розповідати про іпотерапію в психології, педагогіці фізичної реабілітації та соціальній роботі. Ми ж заохочуємо вас записатись до експертки на заняття, що відбуваються в спортивно-туристичному кінному центрі на території мисливського господарства «Зубр».

 

Серед напрямків діяльності ГО «Федерація ветеранського та адаптивного кінного спорту України»: реабілітація ветеранів російсько-української війни із застосуванням методу терапевтичної взаємодії з конем/верхової їзди; тренування з їзди верхи для ветеранів; оздоровча/терапевтична верхова їзда для дітей та дорослих; спеціальна програма розвитку для малюків; сімейна програма «Мама + малюк»; програма для батьків, що виховують особливу дитину; кінні прогулянки та адаптивний кінний туризм; навчання їзди верхи.

Більше інформації за телефонами: 095 692 37 31

Про село Рокитне, де живуть коники Shenkel, знають мало. Хоча добратися туди можна інколи швидше, ніж з Левандівки на Пасічну, – говорить господар «Shenkel – прогулянки на конях» Ігор Войтович. – Потрапляючи сюди, ви дуже швидко забуваєте, що знаходитеся всього лише за 20 км від Львова. Це тихий куточок мальовничого природного заповідника Розточчя. Майже без людей, проте з надзвичайними, неміськими, краєвидами та цікавим і корисним дозвіллям».

 За словами господаря, завітавши сюди один раз, ви неодмінно захочете втікати сюди знову і знову. «Ми не натренуємо вас до професійних перегонів, конкуру чи виїздки. Моя мета – щоб гості Shenkel спробували для себе щось нове – роль вершників. Я прагну, щоб вони налагодили контакт з кіньми, відпочили від міської метушні, «забулися», мандруючи на конях лісовими дорогами, і повернулися додому свіжими, здоровими, з купою емоцій та фотографій», – каже Ігор Войтович.

Більше інформації за телефонами: 097 519 43 08 або 096 334 84 36

Для жителів ранчо «Скарбова гора»,  спілкування з кіньми та верхова їзда є тим самим ресурсом, який дає змогу рухатися вперед у сучасному світі. Вони готові ділитися ним з усіма охочими. Тож запрошують на уроки. Кажуть, верхова їзда – це не просто техніка, це мистецтво контакту. Для кожного вершника важливо навчитися розуміти психологію коня і грамотно передавати йому посил, використовуючи внутрішній стан, тіло, голос. 

А ще «Скарбова гора» розпочинає формування груп для весняних походів. Це вже традиційно будуть триденні виправи з п’ятниці по неділю, з 29 квітня і до середини червня.

Більше інформації за телефоном: 068 428 40 44

Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news