07-02-2022 16:592071
«Містяни» переможно розпочали ігрову частину другого турецького збору. У контрольному матчі наша команда подужала румунський ФК «Чіксереда» – 3:1.
Про це пише пресслужба ФК «Львів».
Гра розпочалася з активних вилазок львів’ян на чужу частину поля. Гравці «Львова» застосовували високий пресинг та раз по раз змушували захисників команди суперника помилятися поблизу власного штрафного майданчика. Однією з таких помилок вже на 7-й хвилині скористався Нич, який і відкрив рахунок у поєдинку. Таким чином, нападник відзначив своє повернення на поле після травми плеча, яку заліковував останніх кілька місяців.
На 14-й хвилині за справу взявся інший виконавець групи атаки. Ременяк отримав пас від Крушинського у карній зоні та проштовхнув м’яча повз голкіпера «Чіксереди». Румуни були просто ошелешені таким активним стартом від опонентів, тому до завершення тайму здебільшого захищалися. У «синьо-золотих левів» ще виникали поодинокі можливості попереду, але більше до перерви не забивали.
На старті другого тайму румуни одразу ж відквитали один гол. На 46-ій хвилині після метушні у штрафному майданчику гравець «Чіксереди» був найспритнішим та скоротив відставання у рахунку. Втім, вже на 67-ій хвилині перевагу у два м’ячі львів’яни повернули. Грисьо, як згодом з’ясувалося, своїм голом поставив результативну крапку у зустрічі.
3:1 – «Львів» здобув першу перемогу на зимових зборах у Туреччині.
Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news