Замість єднання – сіонізм та розбрат !? | Блог Ростислава Новоженця

https://leopolis.news/post/58549/zamist-ednannya--sionizm-ta-rozbrat---blog-rostyslava-novojencya

16/02/2022

16 лютого  Вами оголошено як День єднання.  Відповідний Указ за №53/2022 “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства” Ви підписали в терміновому порядку два дні тому 14.02.2022. День єднання оголошено  “з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість”. 

В громадянському суспільстві з ентузіазмом зустріли Ваш Указ, адже День єднання оголошено саме на дату ймовірного широкомасштабного наступу з боку Російської Федерації. А заходи передбачені Вами, зокрема, на підвищення грошового забезпечення українських військовослужбовців викликають особливу підтримку.

Водночас, Ваша фракція ”Слуги народу” у Верховній Раді України разом з ситуативними союзниками напередодні ухвалила закон, який кидає сумнів на щирість Ваших намірів щодо єднання українського суспільства перед московською загрозою. Йдеться про Закон, який вводить кримінальну відповідальність за антисемітизм. Цим Законом надаються привілеї одній із 130 націй і народностей, які населяють Україну, що грубо суперечить ст.24 Конституції України. Досі в Україні не ухвалено закону про реальну українофобію, натомість вводиться кримінальна відповідальність за уявний антисемітизм. Адже, про який антисемітизм може йтися у толерантній Україні, де ось уже дев’ятий рік поспіль на найвищій посаді перебувають євреї за національністю (О.Турчинов, П.Порошенко, В.Зеленський). 

Закон про кримінальну відповідальність за антисемітизм   немає нічого спільного із єднанням у суспільстві. Навпаки, цей закон сприятиме розбрату серед громадян, є замахом на свободу слова в Україні і може породити справжній антисемітизм. 

Звертаємось до Вас з вимогою невідкладно накласти вето на Закон про внесення змін до статі 161 Кримінального кодексу України для реалізації положень Закону України "Про запобігання та протидію антисемітизму в Україні" (№5110) і не розсварювати між собою титульну націю і національні меншини України. 

В єдності сила народу, Боже нам єдність подай!

Орфографія та пунктуація автора збережені. Редакція Leopolis.news може не поділяти думку автора. Відповідальність за зміст матеріалу цілком покладається на нього.

Ростислав НОВОЖЕНЕЦЬ, за дорученням Групи “22 січня”