Депутат від «ЄС» розповів, як на Львівщині ведуть інформаційну війну проти нього і партії

https://leopolis.news/post/58765/deputat-vid-es-rozpoviv-yak-na-lvivshchyni-vedut-informaciynu-viynu-proty-nogo-i-parti

20/02/2022

Про це він написав у себе на Facebook. Подаємо текст звернення повністю.

На фронті загострення. Російські окупанти розпочали провокації і стріляють по школах та дитсадках. Але на Заході цих пострілів не чути… Тут «бомбить» колаборантів… Сьогодні @Львівська Мануфактура новин опублікувала відверто проплачену новину, що я вчуся в російській фірмі… Це кимось видумане звинувачення не лише очорнює мою репутацію і репутацію партії Європейська Солідарність, а й мене, як українця і патріота своєю держави, виводить з себе!

Ситуація потребує роз’яснення. Я вже багато років веду будівельний бізнес і цього ніколи не приховував. Щоб моя компанія була успішною і надавала якісні послуги, я вкладаю багато ресурсу в навчання працівників, підвищення кваліфікації. Нещодавно ми з працівниками побували на курсах в Києві, навчання проводив найбільший європейський виробник і постачальник будівельних матеріалів «ТехноНіколь». З 2018 р. багатьма напрямами роботи цієї компанії, зокрема навчальним, управляє «Sweetondale» – чеська компанія. Про те, що 30 років фірму «ТехноНіколь» заснував росіянин я досі не знав… Як і не знають, мабуть, працівники їхніх чотирьох заводів в Україні і десятків у світі… Як і не знаєте ви, коли купуєте будівельні матеріали, виготовлені на цих заводах. Я теж так само купив навчальний продукт в компанії, яка зареєстрована в Україні і сплачує податки до українського бюджету.

Як було:

1. Записався на курси у м Києві на сайті http://ua.sweetondale.cz

2. Був з командою у Києві на навчанні вул Сім’ї Сосніних 17.

3. Працюю з українським виробником і беру продукцію в м. Камянському (Завод з виготовлення бітумних та бітумно-полімерних рулонних матеріалів (м. Кам’янське, Дніпропетровська область) збудовано у 2004 р.

4. Сертифікат який скинули без дати, це онлайн курси яких в ютуб сотні (так і пише ONLINE).

5. Сертифікат Sweetondale я і команда отримали в м Києві на офлайн курсах.

Я повністю поділяв і поділяю проукраїнські погляди партії Європейська Солідарність. Я вважаю, що для України дуже багато добрих справ зробив Петро Порошенко. Але я не розумію, навіщо комусь витрачати стільки грошей, щоб це все очорнити… В Україні восьмий рік йде війна з московським окупантом, незалежність держави під загрозою і ми, українці, повинні об’єднуватись, щоб протистояти ворогу, а не вести безглузді інформаційні війни між собою!

Львівська Мануфактура Новин, чи дійсно ви львівські? Звідки йде ваше фінансування? Чи часом не від прихильників «русского міра», бо як пояснити ті бздури, що ви публікуєте? Колаборант – гірше ворога! Прошу опублікувати цю мою відповідь на вашу публікацію!

Друзі, це ще одне підтвердження, що не варто вірити всьому, що публікують медіа. Перевіряйте інформацію, бо інформаційна війна дуже жорстока.

Вірю, що все буде добре і все буде Україна!

Leopolis.news