Борчиня Олександра Хоменець, родом з Трускавця, виборола срібло ЧЄ
https://leopolis.news/post/61475/borchynya-oleksandra-homenec-rodom-z-truskavcya-vyborola-sriblo-che
01/04/2022
Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.
Олександра стійко тримала перевагу в другому періоді та лідирувала з рахунком 5:3, однак на останніх секундах її суперниця Андреа Ана зуміла вибороти чотири бали і вирвати перемогу в борчині Львівщини.
На шляху до медалі у чвертьфіналі Олександра впевнено перемогла шведку Бергман на туше в другому періоді. У півфіналі спортсменка одержала вольову перемогу на туше над турчанкою Ґун.
За срібну медаль чемпіонату Європи для Олександри передбачена грошова винагорода у розмірі 25 тисяч гривень у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, яку реалізовує управління молоді та спорту Львівської ОДА.
Нагадаємо, торік у листопаді дівчина стала бронзовою призеркою чемпіонату світу, а у липні – чемпіонкою Європи серед юніорів. З бронзою спортсменку привітав голова Львівської ОДА Максим Козицький та олімпійський чемпіон Жан Беленюк.
Leopolis.news