16/04
2 ...

Відбір на ЄВРО-2022: Збірна України U-17 перемогла Косово

21-04-2022 16:091759

На старті турніру підопічні Олега Кузнецова перемогли збірну Косова, двічі забивши в другому таймі.

Про це повідомляє пресслужба УАФ.

Для головного тренера українців Олега Кузнецова найбільша проблема була в тому, що його підопічні, по суті, ще з минулої осені не мали ігрової практики. Саме це й позначилося на дебюті цієї гри. У діях нашої команди було багато сумбуру, як, утім, й у діях суперника. Проте м'яч більше тримався у збірної України, а косовари намагалися контратакувати. Варто відзначити й газон, який був не найкращої якості, плюс було багато боротьби, тому медичному персоналу не раз доводилося вибігати на поле.

І лише в другій половині першого тайму перевага синьо-жовтих почала набувати реальних обрисів, але м'яч у ворота не йшов.

Дебют другого тайму став продовженням першої 45-хвилинки. Протягом двох хвилин удари Фірмана та Кремчаніна відбив воротар суперника. Своєю чергою збірна Косова також відповідала небезпечно. На 55-й хвилині Кайтазі влучив у каркас. На 73-й хвилині Кравець врятував свої ворота після удару Бллаки, але певну нервозність за дві хвилини зняв Кремчанін, який після передачі Деркача відкрив рахунок у поєдинку. 0:1.

За сім хвилин до кінця основного часу Кремчанін міг зняти питання про переможця, однак після його удару голкіпер косоварів перевів м'яч на кутовий. Але те, що не вдалося Кремчаніну, на 90+1-й хвилині зробив Гусєв. 0:2. До речі, автором гольового пасу став Кремчанін. Перемога дозволяє синьо-жовтим із гарним настроєм готуватися до наступного матчу, проти поляків, який відбудеться 23 квітня.