20/03
2 ...

Бодібілдер із Самбірщини переміг на Чемпіонаті Європи

09-05-2022 14:491340

Одразу дві медалі виборов самбірчанин Володимир Андреїшин на чемпіонаті Європи з з бодібілдингу та фітнесу, який цими днями відбувся в Іспанії.

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

Спочатку Володимир став віце-чемпіоном у класичному бодібілдингу, а згодом виборов впевнену перемогу у  класик фізик у ростовій категорії понад 180 см.

Володимир Андреїшин є майстром спорту України з бодібілдингу, чемпіоном Європи 2018 року, професійним фітнес-тренером. Торік у листопаді він виборов срібну медаль у класичному бодібілдингу серед чоловіків на чемпіонаті світу.

Слід зауважити, що інші спортсмени національної збірної також показали потужний результат. Україна завершила змагання на першому місці у командному заліку. Усього за медалі на чемпіонаті змагались представники 28 країн.