logo
08/08
07/08
04/08
03/08
02/08
01/08
31/07
28/07
2 ...

Росіяни призначили свого «губернатора» Запорізької області

09-05-2022 20:54430

Росіяни призначили свого «губернатора» Запорізької області
Фото: Новини Запоріжжя

Російські окупанти «призначили» депутата Запорізької обласної ради Євгена Балицького «начальником» військово-цивільної адміністрації Запорізької області.

 

Про це інформує видання «Ріа-Мелітополь».

Про те, що в регіоні з’явився самопроголошений очільник також сьогодні повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Як зазначається, 8 травня, у БК ім. Шевченка Балицький провів пресконференцію для іноземних ЗМІ. На питання він відповідав у якості «губернатора області».

 

Як нагадує видання, Балицький давно відомий своїми проросійськими поглядами. Він є колишнім народним депутатом, нині – депутат Запорізької обласної ради від партії «Опозиційний блок». Цієї депутатської групи вже не існує, нещодавно рішенням РНБО партія була заборонена в Україні. Замість Опоблоку в облраді створили групу «За Україну», але Балицький до неї не входив. Правоохоронні органи наразі не коментують ситуацію щодо «призначення» Балицького. Також був членом Партії регіонів.

Раніше його експомічниця та директорка підконтрольного Балицькому підприємства Галина Данильченко наразі стала самопроголошеною головою окупаційної влади Мелітополя.

Leopolis.news