Зеленський зустрівся з міністрами закордонних справ Нідерландів та Німеччини

https://leopolis.news/post/63800/zelenskyy-zustrivsya-z-ministramy-zakordonnyh-sprav-niderlandiv-ta-nimechchyny

10/05/2022

Зеленський високо оцінив усебічну підтримку, яку Нідерланди та Німеччина надають Україні з початку повномасштабного вторгнення рф, інформує Офіс президента.

«Особисті візити до Києва – важливий жест солідарності з Україною з боку ваших держав – наших союзників і партнерів», – наголосив Володимир Зеленський.

Ключова увага під час зустрічі була приділена подальшій практичній підтримці України з боку Німеччини та Нідерландів у боротьбі з російською агресією, зокрема у сфері оборони.

«Ми маємо досягти перемоги в боротьбі за спільні цінності. Саме спільними зусиллями з європейськими партнерами, європейською родиною ми можемо перемогти. Захистити наших громадян, наші території», – наголосив Президент України.

Зеленський відзначив чітку позицію Нідерландів і Німеччини в питанні посилення санкцій ЄС проти РФ. Він висловив сподівання, що шостий пакет санкцій ЄС стосовно Росії, який містить нафтове ембарго, буде невідкладно схвалений.

Також відбувся предметний обмін думками з питань євроінтеграції України.

Зеленський подякував за високий рівень суспільної підтримки в Нідерландах та Німеччині членства нашої країни в ЄС.

Президент запропонував Нідерландам і Німеччині долучитися до відбудови України, зокрема в межах ініціативи щодо патронату над українськими регіонами чи секторами економіки.

Зеленський окремо наголосив на важливості розробки міжнародного плану повоєнного відновлення України на зразок історичного Плану Маршалла.

Leopolis.news