logo
01/06
31/05
30/05
29/05
28/05
26/05
25/05
2 ...

На День вишиванки у Дрогобичі планують низку заходів (ВІДЕО)

13-05-2022 20:311130

На День вишиванки у Дрогобичі планують низку заходів (ВІДЕО)
Фото: drohobych-rada.gov.ua

19 травня у Всеукраїнський День вишиванки дрогобичан запрошують одягнути вишиванки, зробити спільне фото та долучитися до масового розгортання полотнища на Площі Ринок.

Про це інформує пресслужба Дрогобицька міськрада.

Як розповіла керівник відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко, через військові дії в країні, 19 травня довелося скасувати традиційну масову ходу у вишиванках вулицями міста. Однак усіх охочих запрошують в 11 год, у четвер, прийти у вишиванках та долучитися до розгортання кількаметрового державного полотнища в центрі Дрогобича.

«Також ми ініціюємо, щоб вишиванки 19 травня одягнули внутрішньо переміщені особи. Ті з них, хто завітають в мерію міста у вишиваних сорочках та пред’являть довідку, що вони ВПО – отримають символічний подарунок. Слід звертатися в 210 кабінет – Відділ сім’ї та молоді. Сьогодні мода на етно-образи не залишає світові тренди, а українські вишиванки потрапили в гардероби найпопулярніших зірок світу. Тож цінуймо та плекаймо своє рідне, – закликає Олександра Пашко.

Також цікаві заходи до Дня вишиванки ініціює і Управління культури та розвитку туризму ДМР. Зокрема, 19 травня на Площі Замкова Гора буде презентовано Бойківський візерунок, в рамках якого відбудеться показ української вишивки, рушників та сорочок. Усі вилучені від заходу кошти скерують на підтримку ЗСУ.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news