Рятувальники на Львівщині двічі надавали допомогу людям, які опинились у «квартирному полоні»

https://leopolis.news/post/64048/ryatuvalnyky-na-lvivshchyni-dvichi-nadavaly-dopomogu-lyudyam-yaki-opynylys-u-kvartyrnomu-poloni

14/05/2022

Про це повідомляє ГУ ДСНС у Львівській області.

Так, 13 травня о 11:47 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в м. Яворів на вул. Івана Хрестителя, 90 Яворівського району на третьому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку не відчиняє двері квартири власниця, 1940 року народження.

Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою висувної драбини надано доступ працівникам поліції та медикам для потрапляння в квартиру, де знаходилася власниця та потребувала медичної допомоги, яку госпіталізовано в Новояворівську районну лікарню з попереднім діагнозом перелом ноги.

Цього ж дня о 15:41 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення в с. Липівка на вул. Шевченка, 25, Стрийського району на третьому поверсі трьохповерхового житлового будинку не може самостійно відчинити двері власник квартири, 1937 року народження.

Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою висувної драбини надано доступ працівникам поліції та медикам в квартиру, де знаходився власник, який потребував медичної допомоги.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news