logo
25/05
26/04
20/04
07/04
05/04
02/04
26/03
24/03
21/03
15/03
13/03
23/02
21/02
2 ...

Максим Козицький під час відзначення Дня сім’ї: Ми здобуваємо перемогу на уcіх фронтах, тому що з нами правда, віра і наші мужні воїни

15-05-2022 16:352018

Максим Козицький під час відзначення Дня сім’ї: Ми здобуваємо перемогу на уcіх фронтах, тому що з нами правда, віра і наші мужні воїни
Фото: ЛОВА

Сьогодні, 15 травня, відзначають Міжнародний день сім’ї, заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. З цієї нагоди на території Свірзького замку для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування зі Львівщини та інших областей організували святковий захід.

Про це пише пресслужба ЛОВА.

Родинне свято об’єднало архітекторів, рестораторів, волонтерів,  представників влади, які доклали максимум зусиль, аби дітки відчули радість  та долучились до низки ігор, квестів, майстер-класів та пізнавальних розповідей про історію замку.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький привітав усіх присутніх із Міжнародним днем сім’ї та акцентував, що дуже важливо у цей час по-особливому цінувати рідних людей, допомагати тим, хто цього потребує та залишатись гідними українцями на своїй землі.

«Ми здобуваємо перемогу на уcіх фронтах, тому що з нами правда, віра і наші мужні воїни, які щоденно захищають кожен клаптик української держави. День сім'ї – дуже радісне свято, маємо любити та підтримувати одне одного. Львівщина завжди була і буде гостинною та дружньою до людей, які цього потребують. Вдячність волонтерам, рестораторам та кожному, хто створив затишок для людей, які змушені були покинути свої рідні міста та села. Бажаю кожному родинного тепла і вірмо у нашу перемогу, яка буде незабаром», – наголосив начальник Львівської ОВА.

Також він вручив відзнаки усім рестораторам, які з перших днів війни активно допомагали та приготували близько 4 млн порцій гарячої їжі для вимушених переселенців, відправили 154 тонни продовольчих товарів у санаторії та заклади освіти, де прихистили людей з інших регіонів. 

Окремо очільник області висловив слова подяки голові Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів України Миколі Шеремету за те, що спілка з перших днів повномасштабного вторгнення зайняла активну громадянську позицію: її учасники збирали волонтерську допомогу, плели сітки, організовували дозвілля для дітей в Пороховій вежі, влаштували сьогоднішнє свято.

Під час заходу діти брали участь у майстер-класі із виготовлення морозива, спільно з екскурсоводами гуляли територією замку і слухали цікаві розповіді про заснування фортеці, малювали малюнки та куштували різні смачні страви української кухні.

«Це свято, яке для нас створили на Львівщині, я запам’ятаю на все своє життя. Ми не лише весело проводимо час, але й познайомились з іншими дітьми і надалі будемо дружити. Дуже хочу, щоб Україна здобула перемогу, захисники знищили тих ворогів і ми повернулись до свого міста. Сьогодні, малюючи різні українські символи, ми думками бажали сили нашій армії і дуже вболіваємо за Україну», – зазначила семирічна Анастасія, дівчинка родом із Луганщини.

Начальник Служби у справах дітей Володимир Лис наголосив, що і надалі для діток організовуватимуть різні заходи, аби вони змогли розвиватись та з користю проводити час.

Нагадаємо, як ВПО у Львівській області зареєструвалися уже 238 тисяч людей, 75 тисяч з них – діти. 

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news