logo
01/06
31/05
30/05
2 ...

Зеленський змінив керівника Сил тероборони

16-05-2022 10:401244

Зеленський змінив керівника Сил тероборони
Фото: Сухопутні війська/Facebook

Президент України Володимир Зеленський призначив командувачем Сил територіальної оборони Збройних Сил України генерал-майора Ігоря Танцюру, який до цього був заступником командувача Сухопутних військ.

Відповідний указ Зеленський підписав 15 травня. 

Іншим указом президент звільнив з посади командувача Сил тероборони ЗСУ Юрія Галушкіна.

Ігор Танцюра до 2019 року був начальником штабу ООС.

Раніше Ігор Танцюра займав посади начальника 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗСУ та начальника штабу і першого заступника командувача Операції об'єднаних сил. Згодом Володимир Зеленський призначив його заступником командувача Сухопутних військ ЗСУ.

2 травня Зеленський нагородив Ігоря Танцюру орденом Богдана Хмельницького III ступеня «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі».

Як повідомляли, ВРУ проголосувала за закон, яким бійцям тер оборони дозволено виконувати завдання у районах бойових дій. Однак станом на 16 травня цей законопроєкт ще не підписав президент, а отже – він поки не чинний.

9 травня відомий львівський журналіст Микола Савельєв, який також є бійцем ТРО Львівщини і зараз перебуває на передовій, розповів реальну ситуацію на фронті та проблеми терооборонівців.  

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news