logo
17/04
16/04
15/04
2 ...

Розгром рф під Білогорівкою: знищено понад 1000 окупантів та 100 одиниць техніки

16-05-2022 16:211138

Розгром рф під Білогорівкою: знищено понад 1000 окупантів та 100 одиниць техніки
Фото: Генштаб ЗСУ

У Білогорівці на Луганщині російські окупанти, які намагались переправитись через річку Сіверський Донець, втратили більше тисячі чоловік живої сили та біля 100 одиниць військової техніки.

Про це у Телеграмі повідомив керівник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«Орки кидають зараз всі сили, аби оточити обласний центр та взяти його під котроль. Багатотисячна російська навала намагається прорватися ближче до міста, але їм це не вдається. В селах на підступах до Сєвєродонецька наші захисники дають гідну відсіч, тож рашисти, навіть відступають. Бої тривають», – зазначив Гайдай.

«Білогорівка точно увійде в історію цієї війни. Це, напевно, те місце, де російського добрива для нашої землі та металобрухту ми отримали найбільше.  Біля 100 одиниць техніки та понад тисячу росіян», – додав він.

За словами голови ОВА, проблемою є чимала кількість зрадників немало.

«Вогонь по наших населених пунктах точно коригують!», – додав він.

ЗСУ розгромили колону бронетехніки окупантів з понтонною переправою через Сіверський Донець (ФОТО)

 

Як раніше писав «The New York Times», втрати військ рф, які намагалися переправитися через Сіверський Донець на Луганщині, є одними з наймасштабніших від початку війни, вони породжують у росії відчуття катастрофи.

Зазначимо, що окупанти уже неодноразово намагались переправитись через річку Сіверський Донець, та усі спроби були невдалі. Натомість війська рф зазнали серйозних втрат.  

Росіяни тікали вплав: на Луганщині ЗСУ знищили понтони й техніку ворога

 

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news