logo
29/06
28/06
27/06
26/06
24/06
23/06
2 ...

Уряд просять відсторонити від телемарафонів журналістів, які поширювали російську пропаганду – петиція

18-05-2022 20:59637

Уряд просять відсторонити від телемарафонів журналістів, які поширювали російську пропаганду – петиція

На сайті Кабінету міністрів України зареєстрували петицію щодо відсторонення журналістів, які поширювали російську пропаганду, від участі в будь-яких українських телемарафонах.

 

Петицію, яку зареєстрували лише вчора, 17 травня, уже підтримали кілька тисяч людей. На збір необхідних для розгляду 25 000 підписів є 90 днів.

У петиції Веремієнко Ірина Михайлівна, зокрема, сказано:

«Прохання відсторонити від участі в будь-яких українських телемарафонах та інших медійних марафонах журналістів, які поширювали російську пропаганду, а саме: Василя Голованова, Тиграна Мартиросяна, Наташу Влащенко, Тетяну Гончарову, Назара Довгого, Володимира Полуєва, Анну Степанець, Анастасію Даугуле.

Вищевказані ведучі декілька років поспіль пропагували ідею правомірності захоплення росією Криму (порушення територіальної цілісності України), поширювали дезінформацію щодо впливу США на території української держави, більше того, заявляли про дискримінацію російської мови та «громадянську війну» на Донбасі.

З огляду на те, що дані висловлювання та риторика не лише знецінюють українську культуру, але і є прямим приводом для розпалюванням ворожнечі та конфліктів всередині держави, закликаємо відсторонити проросійських пропагандистів від участі в телемарафонах або будь-яких інших національних марафонах».

Як повідомляли, 12 травня українські медійні організації та журналісти звернулись до президента України Володимира Зеленського і міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка з приводу участі ведучих, які поширювали проросійську пропаганду, в ефірах телемарафонів, що позиціонуються як національні.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news