logo
01/06
31/05
2 ...

У Львові можливий колапс у роботі громадського автотранспорту – перевізники

20-05-2022 18:361807

У Львові можливий колапс у роботі громадського автотранспорту – перевізники
Фото: city-adm.lviv.ua

До Львівської міської ради надійшли звернення від Львівського обласного відділення ВГО «Всеукраїнська Асоціація Автомобільних перевізників» та автотранспортних підприємств щодо критичної ситуації у сфері пасажирських автобусних перевезень.

Як інформує пресслужба ЛМР, через дефіцит та різке здорожчання пального в Україні вже оптимізували транспортну мережу. Та перевізники кажуть, що це не допомагає.  Громадський автотранспорт може зупинитися найближчими днями, якщо не підняти вартість проїзду.

«За останні три місяці ціна на пальне зросла від 30 грн за літр до більш, ніж 50 грн. Так, у квітні середня вартість за один літр складала 38 грн, зараз підприємства з перебоями закуповують дизпаливо по 48 грн за літр. Крім того, у зв'язку із скасуванням державного регулювання цін на пальне, експерти прогнозують стрибок ціни до 65-70 грн за літр», – йдеться у листі за підписом голови Львівського обласного відділення  ГО “ВААП” Івана Велійки.

Міські перевізники, які входять до концерну «Екопастранс», наголошують, що «така ситуація може призвести до зупинки громадських перевезень».

Нагадаємо, через дефіцит пального у місті призупинили роботу кількох автобусних маршрутів, а на деяких зменшили кількість транспортних одиниць. Загалом у Львові оптимізовано роботу до 20% громадського автотранспорту.

Leopolis.news