logo
01/07
30/06
2 ...

Мешканці окупованого Донбасу активізували співпрацю з розвідувальними та правоохоронними органами України

21-05-2022 14:56305

Мешканці окупованого Донбасу активізували співпрацю з розвідувальними та правоохоронними органами України
Фото: АрміяInform

На тлі військових невдач та втрат живої сили, яких кожного дня зазнають окупаційні війська, населення Донбасу намагається саботувати вказівки загарбників та уникати будь-якої співпраці з органами окупаційної влади.

Про це повідомляє Головне управління розвідки міноборони України.

️Після повного розгрому захисниками України кількох підрозділів, до складу яких входили примусово мобілізовані мешканці Донбасу, чоловіки з Донеччини та Луганщини, навіть попри загрози арештів, категорично відмовляються воювати в збройних силах рф.

Відтак, до російських окупаційних адміністрацій з москви надійшла термінова вказівка проводити невідкладні заходи з підняття бойового духу окупантів у військових підрозділах та серед населення тимчасово непідконтрольних Україні територіях.

Завезені до Донецька та Луганська російські пропагандисти вже знімають агітаційні ролики та фільми про успіхи та перемоги, організовують концерти та створюють музеї бойової слави.

«Нещодавно в так званому «МВД ДНР»” відкрилася виставка «Нацизм на Украине». Як завжди бездарно окупанти намагаються видати предмети часів Другої світової війни, як особисті речі сучасних захисників України. Інформацію про злочинну діяльність причетних до її відкриття осіб, за власною ініціативою, було передано до органів української влади одразу кількома десятками патріотично налаштованих донеччан», - повідомили у розвідці.

Також у воєнній розвідці наголосили, що всіх воєнних злочинців та їх поплічників буде викрито, та за злочини проти мирного населення України притягнуто до відповідальності.

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news