logo
05/07
04/07
03/07
2 ...

«Десна, Яворів – є приоритетними»: експерт про нові цілі атак рашистів в Україні

24-05-2022 15:41392

«Десна, Яворів – є приоритетними»: експерт про нові цілі атак рашистів в Україні
Фото: ілюстративне

Російські окупаційні війська намагатимуться зірвати підготовку ЗСУ до експлуатації західного озброєння, тому атакуватимуть полігони.

Про це у блозі Еспресо написав директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express, головний редактор однойменного журналу Сергій Згурець.

Військовий експерт наголошує, що росіяни можуть й надалі застосовувати таку тактику.

«Як мені відомо, насправді була аналітична інформація, яка говорить про те, що ворог буде завдавати ударів по місцях, де відбувається підготовка особового складу. Така ситуація є викликом для особового керівництва ЗСУ, тому що знаючи про ці ризики, треба з особливою увагою підходити до підготовки наших військових. Я розумію, що в нас є обмеження безпосередньо з базами, але розуміючи ризики використання ворогом ракетної зброї, таких речей треба уникати. Три випадки поспіль – це насправді означає, що ми робимо помилки з точки зору підготовки нашого особового складу», - вважає Сергій Згурець.

Він попередив, що такі речі можуть повторюватись.

«Я про те, що місця підготовки особового складу, зокрема Десна, Яворів – є приоритетними цілями для ворога», - зауважив експерт.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news