Резніков про зустріч у Рамштайні: йшлося про сюрпризи, які посилять потужність ЗСУ

https://leopolis.news/post/64632/reznikov-pro-zustrich-u-ramshtayni-yshlosya-pro-syurpryzy-yaki-posylyat-potujnist-zsu-

24/05/2022

 

 

Про це Резніков написав у Facebook.

«Рамштайн» стає справжньою коаліцією вільного світу на підтримку України. Тішить, що кількість країн-учасниць збільшується, серед континентів не представлена тільки Антарктида. Разом з колегами ми докладно поінформували партнерів про ситуацію на фронті та зміни, які сталися з дня проведення минулої зустрічі», – зазначив міністр. 

«Ми констатували прогрес у постачанні 155-мм артилерії та окреслили першочергові потреби українських захисників. Якщо на першій зустрічі ключовими словами були «timing» і «transition», цього разу додалося ще слово «coordination». Ми зосередимо свої зусилля на тому, щоб міжнародна підтримка давала максимальний ефект», – додав Резніков. 

Міністр подякував усім, хто допомагає Україні зброєю. 

«Розраховую, що на наступній зустрічі у червні зможу доповісти колегам про результати застосування зброї, про яку йшла мова на зустрічі 23 травня. Так, серед іншого, ми вже отримали підтвердження щодо посилення нашої берегової оборони. Зокрема, мова йде про пускові установки і протикорабельні ракети Harpoon. Рішення було знайдено завдяки об’єднанню зусиль декількох наших країн-партнерів. Також йшлося і про інші приємні сюрпризи, які посилять потужність Української армії, і будуть неприємними для ворога.  

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news