logo
07/07
06/07
2 ...

Львів передасть гумдопомогу водоканалам України

24-05-2022 21:05426

Львів передасть гумдопомогу водоканалам України
Фото: ЛМР

До Львова приїхала гуманітарна допомога, яку зібрали в межах німецької ініціативи «Water4Ukraine». Зокрема, для постраждалих водоканалів України привезли п’ять автомобілів та технічне обладнання. Координаційним центром гуманітарної допомоги став Львівводоканал. Підприємство скеровує її тим містам, які постраждали найбільше та потребують термінової допомоги для відновлення постачання питної води.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«У неділю наші німецькі колеги переправили через кордон п’ять автомобілів та технічне обладнання, які необхідні для налагодження операційної роботи водоканалів на сході України. Ми щиро дякуємо німецькому народу та зокрема усім причетним за ініціативність та небайдужість до наших проблем! Сподіваємося на те, що це лише початок нашої співпраці із німецькими колегами, та у майбутньому ми спільно працюватимемо над відновленням водної інфраструктури України», - зазначили у ЛМКП «Львівводоканал».

Ініціативу «Water4Ukraine» започаткував начальник відділу корпоративних комунікацій та стратегічного маркетингу приватної компанії об'єднаних комунальних послуг міста Вупперталь Ельмар Тієн. Її підтримує також Асоціація комунальних підприємств Німеччини та Міністерство економіки та фінансів Німеччини. На сьогодні ця ініціатива зібрала уже понад 150 тисяч євро для водоканалів України. З українського боку координатором співпраці є ЛМКП «Львівводоканал».

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news