logo
05/07
04/07
03/07
02/07
01/07
2 ...

Україна просить Саудівську Аравію допомогти з паливом

25-05-2022 14:57500

Україна просить Саудівську Аравію допомогти з паливом
Фото: twitter.com/DmytroKuleba

Керівник МЗС України Дмитро Кулеба на зустрічі з міністром закордонних справ Саудівської Аравії принцом Фейсалом Бінь Фарханом Аль-Саудом попросив допомогти у вирішенні кризи з пальним в Україні.

 

Про це Кулеба повідомив у Twitter.

«Зустрівся з моїм саудівським колегою принцом Фейсалом Бінь Фарханом Аль-Саудом. Україна та Саудівська Аравія – друзі та партнери. Зосередилися на способах розблокувати експорт продуктів харчування з України до арабських та африканських країн. Королівство може відіграти важливу роль. Я також попросив Саудівську Аравію допомогти нам вирішити нашу кризу з пальним», – написав він.

Україну очікує дефіцит: яких продуктів може не вистачати

 

Нагадаємо, в Україні внаслідок ракетних ударів російської армії знищено або пошкоджено 15 нафтобаз. Це стало однією із причин дефіциту пального в країні.

16 травня Кабмін змінив граничні ціни на бензин та дизпальне, а також вирішив призупинити держрегулювання цін на пальне.

В Україні бензин марки А-95 тепер коштує в середньому 50,84 грн за літр, марки А-95+ – 51.51 грн за літр. Дизпаливо подорожчало в середньому до 56,49 грн.

На українських АЗС почалися перевірки через ціни на пальне. 

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news