logo
07/07
2 ...

Побутова техніка та кухонні набори: на Львівщині переселенці отримали допомогу від чеської організації «Людина в біді»

25-05-2022 20:13320

Побутова техніка та кухонні набори: на Львівщині переселенці отримали допомогу від чеської організації «Людина в біді»
Фото: ЛОДА

 Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» («People in Need», Чехія) доставляє гуманітарну допомогу особам, які вимушено переселилися з зони бойових дій та знайшли прихисток на Львівщині.

Учора гуманітарну допомогу від організації отримали внутрішньо переміщені особи, які тимчасово проживають у м. Стебник, зокрема, в обласному центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона та освітніх закладах.

До складу гуманітарної допомоги входить мікрохвильові печі, холодильники, пральні машини, плити кухонні, порохотяги, кухонні набори, матраци та інше. Загалом - 10 тонн, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Як повідомили у Дрогобицькій районній військовій адміністрації, МГО «Людина в біді» допомагає внутрішньо переміщеним особам, які проживають у Дрогобицькій територіальній громаді. У квітні волонтери організації збирали заявки на отримання грошової допомоги від сімей з особливо вразливих категорій населення (де є особи літнього віку, люди з інвалідністю). Таким чином упродовж трьох місяців починаючи з травня кожному члену сім’ї організація виплачуватиме 2200 грн. Таку допомогу отримають 1800 сімей з числа ВПО.

Зазначимо, що у Дрогобицькому районі станом на зараз як внутрішньо переміщені особи зареєструвалися майже 35 тисяч людей.

Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news