Львівщина придбала військові державні облігації на 200 млн грн

https://leopolis.news/post/64705/lvivshchyna-prydbala-viyskovi-derjavni-obligaci-na-200-mln-grn

25/05/2022

Від початку російської агресії Львівщина активно долучається до захисту України на різних «фронтах»: у наданні притулку внутрішньо переміщеним особам, гуманітарної допомоги, організації волонтерства, логістики, транспортної інфраструктури.

Зрештою, військові з Львівщиною зі зброєю в руках захищають нашу незалежність.

Учора ж Львівщина придбала військові облігації для підтримки обороноздатності держави у воєнний час. Про це повідомив директор департаменту фінансів Львівської ОВА Олег Демків, передає пресслужба Львівської ОВА.

«Завдяки перевиконанню планових завдань обласного бюджету за доходами з’явилися додаткові кошти. Ми вирішили вибрати той варіант бюджетних «капіталовкладень», який максимально сприятиме наближенню нашої спільної перемоги — придбати військові облігації внутрішньої державної позики. 24 травня 200 мільйонів гривень з обласного бюджету пішли за цим призначенням.

Принагідно висловлюємо вдячність Уряду, Мінфіну та Державному казначейству за оперативний відгук на наші пропозиції щодо законодавчого спрощення процедури придбання облігацій та супроводження цього процесу», — зазначив Олег Демків.

Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news