logo
07/07
2 ...

За три місяці війни майже 60 тисяч українців отримали медичну допомогу у Львові

26-05-2022 12:04512

За три місяці війни майже 60 тисяч українців отримали медичну допомогу у Львові
Фото: Львівської міської ради

Українці, які вимушено переїхали з рідних міст до Львова через війну, отримують тут прихисток і допомогу, зокрема й медичну. 

За цей час лікування й консультації вже отримали майже 60 тисяч українців, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

 «Ми багато працюємо у наданні медичної допомоги вимушено переміщеним людям. Це і невідкладна допомога, і профілактика, і планова вакцинація дітей. Це допомога дітям, жінкам і породіллям, допомога всім, хто її потребує», – зауважує керівниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради Леся Кобецька.

Так, за час війни 3627 вимушено переміщених українців госпіталізували до лікарень Львова з різними травмами і пораненнями (зараз на лікуванні перебуває 324 людини, інших уже виписали). За амбулаторною допомогою в поліклініки звернулись 39323 українці, з них 5072 – діти, 1578 – вагітні жінки. Мобільні бригади на пунктах реєстрації та тимчасового перебування надали допомогу 16092 людям, з них 107 – за останню добу.

До слова, у міських поліклініках діти мають змогу отримати планові профілактичні щеплення від інфекційних недуг: для цього потрібно звернутися у найближчу поліклініку від місця свого перебування.

Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news